Снощният мач от осминафиналите за Купата на Лигата между Тотнъм и Челси предложи… драма. През второто полувреме

0
160

През второто полувреме ‘шпорите’ изоставаха с 0:1 и се мъчеха да изравнят резултата. Ерик Дайър обаче го мъчеше друго нещо. Футболистът в крайна сметка не издържа последния съдийски сигнал и изтича в съблекалнята да се облекчи, оставяйки съотборниците си с човек по-малко на терена.

Разбира се, Жозе Моуриньо полудя и отиде да го търси в тоалетните. Скоро след това Дайър се върна в игра и Тотнъм успя да изравни за 1:1. После мачът стигна до дузпи и нашият герой вкара първата, а възпитаниците на Специалния се класираха след 5:4 при наказателните удари.

За капак Ерик Дайър бе избран за играч на мача и в знак на благодарност отиде да връчи наградата на тоалетната.